Samorządy i Instytucje Publiczne

Nasze działania obejmują doradztwo w zakresie możliwości uzyskania wsparcia dla  przedsięwzięć ze środków UE, zarówno na etapie planowania, jak i późniejszej realizacji. Wnioski aplikacyjne przygotowane przez naszych konsultantów uzyskują pozytywną ocenę formalną i merytoryczną.

Odnawialne Źródła Energii

Skorzystaj z doświadczenia naszych doradców, aby uprościć proces inwestycyjny OZE.
Od 2004 roku PL Europa S.A. specjalizuje się w zdobywaniu kapitału na finansowanie inwestycji prowadzonych przez Jednostki Samorządu Terytorialnego.

czytaj więcej

Dotacje unijne i rozliczanie projektów unijnych

          Nasze działania obejmują  kompleksową obsługę pozyskiwania funduszy zewnętrznych od identyfikacji i dopasowania odpowiednich programów pomocowych, poprzez wsparcie informacyjne, opracowanie i złożenie wniosku, aż po zarządzanie projektem inwestycyjnym.

czytaj więcej

Doradztwo inżynieryjne

W ofercie naszej firmy znajduje się pełna obsługa procesu przygotowania i zaprojektowania inwestycji oraz prace związane z opracowywaniem dokumentów, koncepcji, audyty.

czytaj więcej

Plany i Strategie Rozwoju

Oferta naszej firmy przewiduje kompleksowe przygotowanie Planów Rozwoju Lokalnego oraz Strategie Rozwoju dla samorządów.

czytaj więcej

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Instytucja POIiŚ na lata 2014-2020 planuje się w sposób uprzywilejowany traktować JST, które są na etapie aplikowania na zadania z zakresu ochrony powietrza, efektywności energetycznej i OZE, na wszelakie inwestycje związane z polityką ochrony środowiska i efektywności energetycznej jeśli tylko będą miały Plan Gospodarki Niskoemisyjnej (PGN)

czytaj więcej

Szkolenia

Oferujemy Państwu pełny zakres szkoleń otwartych, jak również szkolenia zamknięte, organizowane na zlecenie Państwa Jednostki Samorządu Terytorialnego, jednostek organizacyjnych a także innych podmiotów podległych samorządowi.

czytaj więcej

Zamówienia Publiczne

Oferujemy Państwu usługę prowadzenia postępowań o udziale zamówień publicznych udzielanych zgodnie z Prawem zamówień publicznych oraz doradztwo w zakresie zamówień przez podmioty niepodlegające ustawie Pzp.

czytaj więcej

Zapraszamy przyszłych beneficjentów Ankieta

Wypełnienie ankiety dotyczącej funduszy unijnych na lata 2014-2020 pozwoli nam w szybki sposób zidentyfikować możliwość uzyskania dotacji dla Państwa