Misja

Wykorzystując nowoczesne narzędzia i technologie wspomagające procesy zarządcze, pomagamy naszym

klientom w osiąganiu kolejnych etapów rozwoju i osiąganiu sukcesu

 

 

PL Europa S.A. jest firmą consultingową, zajmującą się doradztwem, zarządzaniem finansami, księgowością, szkoleniami i szeroko pojętymi usługami outsourcingowymi. Posiadamy również zespół specjalistów zajmujących się projektami i dotacjami unijnymi dla firm i instytucji publicznych.

 

Naszym klientom doradzamy od 2007 roku, dzięki zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do każdego zagadnienia w krótkim czasie staliśmy się jednym z liderów w branży oferowanych przez nas usług.

 

Rok 2009 okazał się dla nas przełomowy - rozwinięcie pakietu usług o zarządzanie finansami, outsourcing procesów biznesowych oraz stale rosnąca liczba klientów skłoniły nas do podjęcia jedynej słusznej decyzji— powiększenia zespołu.

Tak powstała PL Europa S.A., firma, której nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta i zaspokojenie jego wszelkich potrzeb biznesowych.

Dziś PL Europę S.A. tworzy sztab specjalistów z dziedzin biznesu, finansów, marketingu, pozyskiwania funduszy unijnych oraz kadra doświadczonych trenerów. Do grona naszych konsultantów należą osoby od wielu lat zaangażowane w procesy doradcze: eksperci w zakresie funduszy unijnych, praktycy biznesu, doświadczeni finansiści i księgowi, skuteczni menadżerowie. Jednak przede wszystkim PL Europa S.A. to zespół ludzi pełnych pomysłów i energii, o umysłach otwartych  na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań— otwartych na przyszłość Twojej firmy!

 

Zapraszamy przyszłych beneficjentów Ankieta

Wypełnienie ankiety dotyczącej funduszy unijnych na lata 2014-2020 pozwoli nam w szybki sposób zidentyfikować możliwość uzyskania dotacji dla Państwa