Kariera

PL Europa pomaga osiągać sukces nie tylko przedsiębiorcom. Jeśli jesteś studentem lub absolwentem szkoły wyższej, chcemy dać ci wsparcie i możliwości zdobycia doświadczenia w naszej firmie. Nieistotne jest dla nas, z czego masz dyplom – ważna jest Twoja pasja, kreatywność i zaangażowanie. Organizujemy staże dla osób z twoim statusem. Sam zdecyduj, co najbardziej cię interesuje:


•    marketing internetowy? Chcesz uczestniczyć w tworzeniu stron, masz dryg dziennikarski, potrafisz zręcznie zareklamować produkt? To stanowisko jest dla ciebie stworzone.
•    analizy finansowe? Rachunkowość to twoja mocna strona, umiesz czytać z liczb? Pomożemy ci robić to profesjonalnie.
•    administracja? Śledzisz unijne projekty, chcesz nauczyć się je tworzyć, a dodatkowo twoim atutem jest doskonała organizacja czasu i pracy? Zapraszamy na staż w dziale administracyjnym.
•    technologie informatyczne? Odkąd pamiętasz, spędzasz czas przed komputerem tworząc programy, a systemy informatyczne nie mają przed tobą tajemnic? Przydasz nam się w dziale IT.


Chcemy dać ci szansę rozwinięcia skrzydeł. W PL Europa mamy sporo miejsc dla tych, którzy pragną zdobyć doświadczenie w renomowanej i odnoszącej sukcesy firmie. W pełni rozumiemy studentów, dlatego oferujemy ci elastyczne godziny pracy, dopasowane do zajęć na uczelni.  Jeśli zaaklimatyzujesz się u nas, a my będziemy zadowoleni z efektów twojej pracy, zaproponujemy ci stałą pracę. Nie wahaj się, aplikuj na płatny staż do PL Europa!


Masz pytania?   Nie bój się ich zadać, korzystając z formularza.

Zapraszamy przyszłych beneficjentów Ankieta

Wypełnienie ankiety dotyczącej funduszy unijnych na lata 2014-2020 pozwoli nam w szybki sposób zidentyfikować możliwość uzyskania dotacji dla Państwa