Biznes i Nauka

 PL Europa oferuje szeroki zakres usług w obszarze doradztwa finansowego. Dzięki doświadczonemu zespołowi, w skład którego wchodzą biegli rewidenci, dyrektorzy finansowi, analitycy finansowi i biznesowi obsługujemy naszych klientów w następujących obszarach:

Usługi informatyczne

Oferta produktowa PL Europy w zakresie usług informatycznych dotyczy realizacji systemów, modułów. 

czytaj więcej

Dotacje unijne dla firm

Eksperci z PL Europa łączą wiedzę teoretyczną z doświadczeniem i praktyką nabytą podczas wdrażania Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej w Polsce, stanowią solidny fundament działalności doradczej i konsultingowej.

czytaj więcej

Szkolenia

Wykorzystując wieloletnią wiedzę i doświadczenie naszych trenerów i ekspertów oferujemy szeroki zakres szkoleń. Specjalizujemy się w szkoleniach dla firm z sektora MŚP, a także przedsiębiorstw korporacyjnych.
 

czytaj więcej

Doradztwo finansowe

Wykorzystując nasze doświadczenie w branży doradztwa finansowego projektujemy, przygotowujemy i wdrażamy systemy informatyczne usprawniające pracę przedsiębiorstw, biur rachunkowych, kancelarii biegłych rewidentów, doradców i analityków finansowych.

czytaj więcej

Rekrutacja z użyciem narzędzia cyfrowego

Grywalizacja jako użyteczne narzędzie wspierające proces związany z pozyskaniem pracownika do pracy

czytaj więcej

Zapraszamy przyszłych beneficjentów Ankieta

Wypełnienie ankiety dotyczącej funduszy unijnych na lata 2014-2020 pozwoli nam w szybki sposób zidentyfikować możliwość uzyskania dotacji dla Państwa